Yorumlar Ve Tavsiyeler

ay….(danışan)

Evliliğimizde eşimle yaşamaya başladığımız sorunları çözmek ve her geçen gün kötüye giden ilişkimizi kurtarmak için Yasemin Hanımla tanıştık. Kendini bir arkadaşımızın kardeşinin tavsiyesi ile bulduk. Düzenli görüşmelerimiz oldu ve süreç sonunda biz eşimle birbirimizi yeniden bulduk. Hayatımızda eksik olan, göremediğimiz birçok şeyi tamamladık. Sonuçta umutsuzca bir sona doğru sürüklenen evliliğimizi kurtardık, yeniden bir aile olduk. İnsani yönleri yüksek, işinde profesyonel ve çok başarılı olan Yasemin Hanıma gerçekten çok şey borçluyuz, kendisine tekrar teşekkür ediyoruz. İhtiyacı olan herkese Yasemin Hanım’a gitmelerini tavsiye ediyoruz.

as….(danışan)

Annemi kaybettikten sonra yaşadığım ve -darmadağın- olarak adlandırdığım süreçte Yasemin Hanımı tanıdım. Bir arkadaşım vesilesi ile kendisine gittim. tamamen hayattan kopmuş ve bir daha mutlu olamayacağım düşüncesi sarmıştı beni. Sanki yaşamın anlamı kalmamıştı benim için. Fakat Yasemin Hanım ile görüşmeye başladığım ilk andan itibaren güler yüzü ve sıcak abla tavırları bana çok iyi gelmeye başladı. Onu sanki uzun yıllardır tanıyormuşum gibi hissetmeye başladım. Devam eden görüşmelerde Yasemin Hanımın işinde uzmanlığı ve becerisi sayesinde ben o hayattan kopmuş ben olmaktan çıktım ve yeniden yaşamayı, mutlu olmayı keşfettim. Kendisine buradan minnetlerimi sunmak istiyorum, iyi ki tanımışım kendisini. Hayatında bu anlamda desteğe ihtiyacı olan herkese Yasemin Hanım ile görüşmelerini öneriyorum.

ö…..(danışan)

Yasemin Hanım’a oğlumun ergenlik döneminde tavsiye üzerine gittik. Çok zor bir dönem geçiriyorduk ama Yasemin Hanım’ın yardımları sayesinde oğlumun bu dönemi kısa sayılacak bir sürede aştık. Yasemin Hanım gerçekten işine hakim, güler yüzlü bir uzman. Kendisi ile tanıştığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Her gidişimizde daha rahatlamış olarak ayrıldık kendisinden. Emekleri ve hayatımıza dokunuşları için çok teşekkür ederiz. Bu anlamda yardıma ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz.

s….(danışan)

Yasemin hanıma Eşimle sorunlarımızın yoğun olduğu ve boşanmaya karar verdiğimiz dönemde eski bir danışanın tavsiyesi üzerine gittik. Kendisi ilişkimizde yaşadığımız sorunların sebeplerini sonuçlarını tespit edip, kendi bireysel payımıza düşeni görmemizi sağladı. Değistirebileceklerimiz ve kabul edemeyeceklerimiz üzerinde durdu. İlişkimize başka bir gözle bakmamızı sağladı. İlişkimizin sallantıda olduğu bu süreçten oldukça olumsuz etkilenen 3 yaşındaki kızımızla da ilgilendi ve onunla ilgili olarak da almamız gereken önlemlerden söz etti. Biz savrulduk ama evliliğimiz bitmedi, genel olarak artık iyi gidiyor. Kendisine eşim kendim ve kızım adına teşekkür ederim. Kendisi başım her sıkıştığında başvurabileceğim ve uzmanlığına güvendiğim tek adres psikolojik desteğe ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim. Kendisine teşekkürü borç bildiğim için bunu paylaşıyorum:)

h….(danışan)

Mesleğinde Yetkin Bir Uzman, Yasemin Hanım eşimle yaşadığımız problemler sonrası, eşime arkadaşları tarafından tavsiye edilmesi üzerine gittiği bir psikologdu. Seansların ilerlemesi ile birlikte beni de davet etmişlerdi. Ancak benim Yasemin Hanım’a gidişim biraz geç oldu. Sorunlarımızın başladığı ilk dönemde psikoloğa gitmeyi reddetmiştim. Sonrasında sorunlarımızın devam etmesi üzerine seanslara katılmayı kabul ettim. Hayatımda ki en doğru kararlardan biriydi “seanslara başlamış olmam” Sorunların içinde olanlar sorunların nedenlerini fark edemiyorlar veya görmek istemiyorlar. Yada farkında olduklarını sanıyorlar. Yasemin Hanım hastalarını sorunları ile yüzleştirebilen bir psikolog. Sorunların tespiti ve çözümleri hakkında çok derin bir bilgiye sahip. Bilimin dışına çıkmadan mesleki ciddiyeti üst seviyede bir insan. Biz hastaların en büyük sorunu danışmanınızın samimiyeti ve bize yaklaşımlarıdır. Yasemin Hanım bu konuda beni kendimi keşfetmem ve sorunlarımı doğru analiz etmem konusunda tedavi etmiştir. Çocukluğumdan buyana devam eden ve farkında olmadığım davranış bozukluklarım ile yüzleşmemi ve onları nasıl yeneceğim konusunda çözüm önerileri ile benim hayatımda çok ama çok önemli dönüm noktası olmuştur. Bazı seanslar çok yorucu ve sarsıcı geçse de hastasını kaybetme pahasına mesleğinden taviz vermeyerek tedavisine devam etmiştir. Artık hayatıma bakışım “Yasemin Hanımdan önce ve sonra” diye ikiye ayrılabilecek kadar değişmiştir. Yasemin Hanım, soğukkanlı, ciddi ancak güler yüzlü, işine konsantre ve mesleğinde çok bilgili bir insandır. Daha önce gitmiş olduğum psikologlara göre hem para merkezli değil hem de seanslarının ücreti o seviyede bir psikolog için oldukça uygun. Çalıştığı ortam ve yardımcıları da kendisi gibi güler yüzlü ve ilgili insanlar. Kesinlikle psikolog arayan her hastanın güvenle gideceği ve sorunlarının tedavisine karşılık bulabileceği bir insandır. Buradan kendisine bir kere daha hayatıma katkıları için şükranlarımı sunuyorum..

at….(danışan)

Yasemin hanımla kız arkadaşımdan ayrıldığım ve yaşadığım sorunların içinden bir türlü çıkamadığım bir dönemde, bir arkadaşımın ısrarı sonucu tanıştım. Kendisinin sıcak kanlı ve kendinden emin, mesleğine hakim yaklaşımlarını gördükten sonra da doğru yerde olduğumu anladım. İçinde bulunduğum süreci kolay atlatmamı sağladığı gibi farkında olmadığım birçok sorunumla da yüzleşmeme vesile oldu. Kendisini psikoloğa gitmeye inanan İnanmayan herkese tavsiye ederim. İyi ki varsınız Yasemin Hanım, Sevgiler Ati…

k….(danışan)

Merhabalar… Yasemin Hanımı 2007 yılında google üzerinden bulmuştum… İzmir e yeni taşındığım için tavsiyeleri dikkate almamıştım… şimdi iyi ki dikkate almamışım diyorum… 🙂 Güler yüzlü, samimi, dobra ve her ne durumda olursam olayım beni geri çevirmeyen bir insan… Ben on yıldır danışanıyım ve özellikle kendisi ile yaptığımız psikolojik çalışmalar (EMDR•favorim•) benim dünyamı genişletti… tüm takıntılarımdan, insanlardan, üzüntülerimden, gözümde büyüttüğüm her şeyden mutlu olmayı öğretti…Şu an o kadar hafifledim ki… Bunların hepsi Yasemin Hanım sayesinde oldu… Size başka bir pencere açıyor… öyle olumlu konuşup sizi pohpohlamıyor… Neyse O.. En çokta bu özelliği hoşuma gitmişti. Bir ara beni eleştirdiği için 6-7 ay ara versem de yollarımız yine kesişti… Döndüğümde her şeyi hatırlamış (not almamasına rağmen) ve yine güler yüzünü eksik etmemişti… İşte o günden bu yana 15 günde bir ziyaret ettiğim işinde uzman ve kesinlikle güvenebileceğiniz bir PSİKOLOG… Şu an bir çok sorunumu çözdüm.. Daha iyiyim…Ve bunların hepsi Yasemin Hanım sayesinde…İyi ki Varsınız… İyi ki tüm duygularımı açabilmişim size… iyi ki etrafıma ördüğüm duvarları yıkmama yardım ettiniz… SİZİ ÇOK SEWİYORUM…. Sevgiler 🙂

d….(danışan)

Bir psikoloğa gitmek istediğimde çocuk terapisti bir arkadaşımı aradım. Zeki, işini seven ve işini iyi bilen bir psikolog aradığımı söyledim. Arkadaşım bir süre araştırdı ve psikolog Yasemin Aydın’ın adını vererek, tam aradığım biri olduğunu söyledi. Randevu aldım, gittim ve gerçekten bana çok iyi geldi. Ben de psikolojiden anlayan, farkındalığı yüksek biriyim. Ancak insanın kendi sorunlarında 3. Ve profesyonel bir gözün dışarıdan bakması gerekiyor. Yasemin Hanım tam bir profesyonel, ama bunun yanında da insan! . Bana kendimi çok iyi hissettirdi. Gerçek kararımın ortaya çıkmasına ve bu kararımla yürümemde destek oldu. Bana beni buldurdu. Onu herkese tavsiye ediyorum. Giderseniz kendinizi çok iyi hissedeceğinizi ve kendinizle ilgili gerçeği göreceğinizi rahatça söyleyebilirim.

s….(danışan)

Ben Yasemin hanımı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum, ailesiyle ilgili sıkıntıları vardı ve ona gitmişti. Bana da Yasemin hanımı o tavsiye etti. Yasemin hanımla tanışmadan önce psikolog nedir onu bile bilmiyordum. Sorunlarımı dinledikten sonra uzun uzun bana ne yapacağımızı ve kim olduğunu bana nasıl yardım edeceğini anlattı. Bir kaç görüşme sonra baya bir rahatlamıştım, ailemle çatışmalarım azalmıştı, artık ilişkimi de düzenleyebiliyordum, düzelen çok şey oldu. Çok insan biri güzel biri ve güzel konuşuyor, etkiliyor insanı. Ben de psikolog Yasemin AYDIN’ı buradan tavsiye etmek kararı aldım. Memnunum, teşekkür ederim. Çocuklarını da öperim çok şekerler.

sa….(danışan)

Merhabalar… Ben Yasemin Aydın’la 3 yıl önce aynı kurumda çalışma fırsatı buldum. O sırada oradaki görevime yeni başlamıştım ve çok heyecanlıydım Yasemin hanım bende ki bu heyecanı daha ilk gün fark etti ve tedirginliğim geçsin diye elinden geleni yaptı. Orada onun gerçek bir psikolog olduğunu anladım, çok güler yüzlüdür kendisi, hani güldükçe yüzünde güller açan cinsten bir insan ve ben onu psikolog arayan herkese buradan tavsiye ederim. Çok sağolun Yasemin abla ben sizi hiç unutmayacağım meslek yaşantınızda daha uzun yıllar ve size başarılar dilerim.

za….(danışan)

Ben Yasemin AYDIN’ı psikolog ararken internetten buldum. Çok tatlı, çok bakımlı, çok şık, nezih ve zarif bir insan kendisi ve beni çok iyi anladı. Dinledi uzun uzun önce sonra yorumlarına başladığında içim irkildi teker teker hatalarımı gördüm diyebilirim ama bunları öyle tatlı tatlı yaptı ki hiç rahatsız olmadım. Kendisine ve ailesine sonsuz sevgi ve saygılarımı yoluyorum ve onu özellikle bayan psikolog arayan herkese tavsiye ediyorum.

h….(danışan)

Yasemin hanım olağanüstü bir psikolog bana ve oğluma çok yardımcı oldu. Ben boşandım ve oğlumla yalnız yaşayan bir babayım eşim beni ve oğlumu çok üzdü psikolojik zararlar verdi. Ben de o ve kendim için psikolog ararken internetten Yasemin Aydın’ı buldum. oğlum Yasemin hanımı çok sevdi, kendisi bize çok yakın davrandı bizzat ilgilendi. Bir ara ben de kendisiyle kısa bir süre görüştüm beni çok iyi yönlendirdi. Şimdi oğlum ve ben hayatımızdan çok memnunuz birbirimize sıkı sıkı bağlandık çok çok sağolun Yasemin hanım… Elinize dilinize sağlık…

ş….(danışan)

merhabalar… Yasemin Hanımı tanıdığım için çok mutluyum… Ondan almış olduğum desteği hiç bir zaman unutmayacağım..! Çocukluğum, ergenlik dönemim, erişkinliğe geçiş dönemim ve en önemlisi de evliliğimde yaşadığım problemleri bana farklı bir açıdan gösterdiği için çok müteşekkirim… Güler yüzlü, anlayışlı ve benim hayata bağlanmam da çok etkisi olmuştur… teşekkürlerr Yasemin Hanım… sizi tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum…

f….(danışan)

Selamlar Herkese; Psikolog Yasemin hanımla sıkıntılı bir döneminde tanıştım, her şey çok zordu bana her şey, herkes batıyordu, annemle babamla sürekli kavga ediyordum, sevdiğim kimse yok gibiydi, kendimden ve herkesten nefret ediyordum. Yasemin hanımla ilk görüşmemiz ben de resmen şok etkisi yarattı, sarsıldım ve kendime geldim bana beni gösterdi. Beni tekrar buldum, meğerse ben, ben de değilmişim ama şimdi çok mutluyum, sakinim istediğim bölüme geçtim, rahatım. oh başka ne isterim ki, bir de psikolog yasemin hanımı size tavsiye etmek isterim.

s….(danışan)

Merhaba merhaba merhaba; Ben Psikolog Yasemin abladan yardım aldım, çok şeker ve güzel bir bayan olan Yasemin abla açık konuşan, doğru bilgi veren ve insanı sıkmadan anlayan bir insan sınav stresimde bana çok yardımcı oldu ve beni çok rahatlattı. Yanlış düşüncelerimi tek tek değiştirdi. Annem, babam hatta öğretmenlerim bende ki bu değişime inanamadılar, çok sevindiler. Şimdi yakında kuzenimde ona gidecek ona ben tavsiye ettim ve size de tavsiye ederim.

eç….(danışan)

Herkese merhaba; Yasemin hanımla bir arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştık, arkadaşım 1 yıldır ona gidiyordu ve çok memnun olduğunu söyledi. Ben de hemen internetten araştırmaya başladım ve hakkında yazılmış mütevazi tavsiyeleri okudum, hadi dedim bir gideyim görüşeyim ne kaybederim. Hiç bir şey kaybetmediğim gibi çok şey kazandım ve çok etkilendim, bu ne sadelik, bu ne asillik Allah bu insanı psikolog olsun diye yaratmış. Bu kadar mı mesleğine uygun olur bir insan hala şaşkınım şu site de yazılan naçizane tavsiyelerine ben de katkı da bulunmak istedim beni anlayışla karşılar umarım ki o burada yazılanlara sadece güldüğünü söyleyen bir insan. Gülüşünüz daim olsun Yasemin hanım.

th….(danışan)

Merhabalar; Yasemin abla için buradayım ve yazıyorum. Çünkü onun danışanı oldum, sınav kaygım vardı ve artık yok bu sene ki sınavlarım süper geçti. beni kaygılarımla yüzleştirdi, çok basit teknikler ve örneklerle anlaşılır bir şekilde sorunumu çözdü. Çok tatlı, çok güler yüzlü, çok sade ve çok kendisi gibi biri, bir psikologtan çok bir abla. Hep yanında ve hep yakınında olduğunu hissettiriyor insana ve gerçekten de öyle arayıp bir şey danışınca kapris yapmıyor. Çok sevdim ben onu ve herkese tavsiye ediyorum gerçekten.

m….(danışan)

Herkese merhaba; Bu siteyi Yasemin hanım hakkında bilgi almak için daha önceden de kullanmıştım. Şimdi yazılanların tamamının eksik bile olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten de son derece hoş bir insan, iyi bir psikolog, yakın, samimi ama bir o kadar da profesyonel biri. Kendisine ikinci ablam diyebilirim yol gösteren bir insan üniversitenin son döneminde olduğum ve kariyer ve gelecek anlamında endişeli olduğum şu yıllarda bana çok desteği oldu. Gerçeklerle ve kendimle yüzleşmemi sağladı. Aynı zamanda çok uzun süredir içinden çıkamadığım kördüğüm olmuş yakın ilişkim konusunda gerçekleri görmemi sağladı. Artık huzurlu ve güvenliyim ve kendime güveniyorum diyebilirim. Çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

hab(danışan)

Merhabalar; eşimle ben 19 yıllık evliyiz, birbirine çok yakın yaşlarda iki oğlumuz var. Geçtiğimiz 6 ay önce artık evimizdeki eski huzuru özlemeye başlamıştık. Kimi zaman çocuklar üzerinden, kimi zamanda kendi aramızdaki bazı sorunlardan sık sık tartışmaya giriyorduk. Bu tartışmalar çoğu zaman tatlıya bir türlü bağlanamıyordu. Yani tadımız tuzumuz kalmamıştı. İşte böyle bir dönemde bir arkadaşımız Yasemin Hanımı ve eşini bize tavsiye etti. Yasemin hanım önce eşimle beni sonra iki oğlumuzu uzun uzun dinledi ve bize uygun bir 15 günde bir görüşme programı çıkardı. İki ya da üç görüşme sonrasında evimizdeki tansiyon düşmeye başlamıştı. Geçtiğimiz hafta görüşmeleri birlikte bitirmeye karar verdik. Şu anda kendimizi çok daha iyi hissediyoruz, tadımız tuzumuz geri geldi. Arada bir çıkan sorunları çocuklarımız ve biz artık kendimiz çözmeyi öğrendik. Yasemin Hanım bence mesleğinde çok iyi ve akıllı bir insan herkese tavsiye ederim.

ş….(danışan)

Ben psikoloji bölümü öğrencisiyim ve bu konularda ince eleyip sık dokuyan bir insanım. Ayrıca konu kardeşim olunca çok daha hassas bir durumdayken, Yasemin Hanımla tanıştık. Kendisi gelişim konusunda gayet yetkin. Kardeşim ergenlik dönemini oldukça sorunlu geçiriyordu, fakat Yasemin Hanım sayesinde bireyin hayatında belirleyici dönemlerden biri olan ergenlik dönemini çok daha iyi bir şekilde atlattık. Sorunlarla baş edemediğimiz yerde bir uzmandan yardım almak, çok daha büyük sorunların oluşmasını engeller. Yasemin Hanım sayesinde kardeşim kendini daha ifade edebiliyor ve aile içindeki iletişimi daha iyi oldu. Yasemin Hanım’ın pozitifliği ve pofesyonelliği sayesinde şu an çok daha iyi durumdayız. Herkese en azından Yasemin Hanımı bir görmelerini tavsiye ediyorum. Kendiniz zaten devamını getirmek isteyeceksiniz, onun yardımıyla her şey çok daha kolaylaşacaktır.

l….(danışan)

Yasemin hanım ile sitesi vasıtasıyla tanıştık. Önceleri ben ve eşim bu konuda biraz ürkektik ama yasemin hanımı tanıdıkça başta terapiye çok karşı çıkan eşim oldukça rahatladı. Yasemin hanım çok disiplinli bir insan ama bir o kadar da esnek biri randevularımız ve hatta ücret konusunda bile çok yardımcı oldu. Gariptir ki artık eşim ve ben onu bir arkadaş gibi seviyoruz. ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz. Ayrıca Yasemin hanımın örnek bir insan olduğunu düşünüyoruz.

i….(danışan)

Merhaba; Yasemin AYDIN ile bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine tanıştık. Halen 14 yaşında olan oğlumuzun aşırı sinirlilik, gerginlik, geçimsizlik gibi sorunları vardı. Yasemin hanım bizi oğlumuz ve 5 yaşındaki kızımızla ilgili olarak tavsiyelerde bulundu. Uygulamaya başlamamızdan 2-3 hafta içinde oğlumuz daha sakin ve olumlu davranmaya başladı. Yasemin hanım bize bunun sebebinin aile içi iletişim sorunları olduğunu söylemişti ve sanırım haklı da çıktı. Kendisine teşekkürü borç biliyoruz, umarım sizler de fayda görürsünüz. Sağolun Yasemin hanım, çok sağolun.

ha….(danışan)

Yasemin hanım ile 4 sene önce tanıştık. O sıralar evliliğimiz son derece bunalımlı bir hal almıştı ve ayrılmayı bile düşünmeye başlamıştık. Bir doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle tanıştık, bize aile danışmalığı almamız gerektiğini söyledi. Görüşmelere başladık 3-4 görüşme sonrasında artık eşimle birbirimizi daha iyi anlamaya başladığımız gün gibi ortada idi. Kendisinden son derece memnun kaldık makul ve mantıklı bir insan, olaylara soğukkanlı yaklaşıyor ve karşı tarafa da bunu çok iyi öğretiyor. Umarım sizlerde memnun kalırsınız. Güler yüzü ve işindeki bilgisi ile profesyonelliği kesinlikle tartışılmaz.

ye….(danışan)

Sevgili Yasemin Aydın, görüşme yaptığımız 2 yıl boyunca çözümleyemediğimiz problemlerimizi çözmemizi sağladınız. İçimizdeki derinlikleri ve gizlerimizi ortaya çıkardınız. Sayenizde iyi bir anne iyi bir baba olduk. Işığımız olup hayat yolumuzu aydınlattınız. Sorunları olan, çocuğu olan ya da sorunları olmadığını düşünen herkese Yasemin Hanımla tanışmalarını tavsiye ediyorum. Sadece görüşmeler sırasında değil görüşmeleriniz bittikten sonra da yanınızda olan, yüz yüze görüşemeyeceğiniz zamanlarda telefondan imdadınıza yetişen, bilgili, kültürlü, alanında yetkin isimle mutlaka tanışmalısınız.

şe….(danışan)

Yasemin Hanım, mesleki açıdan oldukça gelişkin bir psikolog, alanına oldukça hakim, tüm sorularınızı kafanızda soru işareti yaratmadan yanıtlayabiliyor. Diğer meslek grubundakilerle karşılaştırdığımda profesyonel bir ruhu sevgi ve saygı dolu bir yaklaşımla birleştirmiş olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Kişisel özelliklerine geldiğimde ise oldukça güler yüzlü, samimi, anlayışlı son derece pozitif bir insan. Bize eşimle birlikte aile terapisi ve danışmanlığı hizmeti verdi. Yaklaşık 12-13 seans bir çalışmamız oldu daha 5-6 seansta bizim değişikliğimiz dışarıdan bakan herkes tarafından rahatlıkla algılanabiliyordu. Artık bir sorunumuz yok ve mutluyuz.

d….(danışan)

Yasemin Hanım’la olumlu ilerledik. Onun önderliği bazı göremediğimiz şeyleri görmemde çok yardımcı oldu. Ufkumu açtı.Baktığımız pencere genişledi, dar bakmıyorum.Daha objektif olduk.Eşimle beraber gittik yani ilk önce ben, sonra eşim gitti.Mutlaka katkısı oldu.Eşimle birlikte uzun seans almamıza gerek kalmadan problemimizi çözdük. Kendisini internetten araştırıp yorumlarını okuyarak gittim. Şans eseri oldu ama biz memnun kaldık. İlk gördüğümüzden memnun kalınca devam ettim.Sonra eşim geldi, ayrı ayrı görüşme yaptık. Yasemin Hanım’ın ılımlı ve objektif yaklaşımı var. Yaklaşımı iyi ve kararındaydı. Hatta önerdiğim arkadaşlarım da oldu, onlar da gittiler.

f….(danışan)

Yasemin Hanım’dan çok memnun kaldım, çok güzel bir frekans yakaladık. Çok verim aldım. Birbirimizi dinleyerek güzel süreç geçirdik.Herkese de tavsiye ederim.Çok naif, işini ciddiye alan ve işini güzel yapan birisi.Tek kelime ile harika.Benim çok sorunumu çözdü.Bana çok faydası oldu.Müzisyenim ve sahneye çıkınca çok heyecanlanıyorum diye gittim.Onunla ilgili çalışmalara başladık.Heyecanımın altında bir sürü sorun olduğunu gördük ve sorunları çözmeye başladık.Çok farklı birisi oldum.Aslında kendimi buldum.Sorunlarımla baş edebilecek gücüm arttı. Alternatif seçeneğim arttı. Sıkıntımın ortasında yalnız hissetmeye başladım. İyi bir dinleyici olduğundan sizin söylediklerinizden öyle bir şey çıkarıyor ki hiç ummadığınız yerde nokta atışı yapıyor. Sorunun içerisinde cevabını çıkarıyor ve bana önerisini sunuyor. Sonuçta kararı bana bırakıyor, çözecek olan benim.Kesinlikle kendisini tavsiye ederim.

n….(danışan)

Kendisinden genel olarak memnun kaldım. Süreç boyunca herhangi bir sıkıntı yaşamadım.2010dan 2019 yılına dek ara ara kendisine gidiyordum. Kendimde, o dönem yaşadığım ilişkilerimdeki sorunları çözmemde bana yardımcı oldu. Daha mantık çerçevesinde yaklaşmamı sağladı.Daha dışa dönük ve pozitif olmamı sağladı.Kendisini internetten araştırıp gittim.Çok akılcı ve mantıklı yaklaşıyor ,arkadaş canlısı ve sevecen yaklaşıyor.O nedenle elektriğim tuttu ve hayatıma önemli anlamda faydaları oldu.

g….(danışan)

Görüşmelerimizde sonra daha pozitif düşünmeme yardımcı oldu. İnsanın farkındalığı biraz daha arttırıyor. Kendisini internetten araştırıp gittim. Çok açık sözlü ve çok samimi birisi. Seanslardan memnun kaldım ve desteği yeterli oldu, ilerleyen zamanda tekrar gideceğim.

g….(danışan)

Yasemin Hanım’dan gayet memnunuz, desteğiniz aldık. Hiçbir sıkıntımız olmadı.Oğlum tam ergenlik çağındaydı o dönemde.Hem oğlum aydınlandı hem de velisi olarak biz aydınlandık.O süreçte nasıl davranmamız gerektiğini öğrendik.Bize de yardımcı oldu.Kendisini referans alıp gitmiştik.Benim arayışlarıma karşılık vererek destek oldu.Şu anda oğlum 21 yaşında, böyle bir sıkıntımız kalmadı.Oğlum da büyüdü, biz de onunla büyüdük.

m….(danışan)

Biz Yasemin Hanım’ı arkadaşım vasıtasıyla öğrendik, onun tavsiyesi üzerine oğlum için gittik.4-5 seans aldık ve çok olumlu oldu. Oğlumda olumlu değişiklikler oldu, çok memnun kaldık.Hem bize hem çocuğuma yaklaşımı çok güzel.Oğlumu da bir birey olarak görüyor ve yaşına göre yaklaşımlarda bulunuyor.Oğlumla çok güzel iletişim kurdular, severek gidiyor.Oğlumla kurduğu iletişim de bizi çok mutlu etti.Seanslardan memnun kaldık.Oğlumun kararıyla desteğinin yeterli olduğunu düşünüp sürecimizi sonlandırdık. Herhangi bir şey olduğunda mesajlaşarak da iletişim sağlıyoruz ya da gidebiliriz de. Şu anda bir şey olduğunda telefondan destek veriyor.

a….(danışan)

Yasemin Hanım karşılaştığımız sorunlarla ilgili zaman zaman danıştığım ve her zaman destek aldığım danışmanımızdır. Kendisini internetten araştırıp gittim. Çok güler yüzlü sempatik bir insan. Kendimi yanında rahat hissediyorum. Görüşmelerimiz hala devam ediyor.

s….(danışan)

Yasemin Hanım’ın gayet anlayışlı ve iyi bir dinleyici olduğunu düşünüyorum. Bana faydası oldu.Bir konudan bahsedip de o konuyu çözemediğimiz olmadı.İyi bir destekleyici, ben kendisinden memnunum.Kendisini de internetten araştırıp gittim ve 2-3 kişiye referans oldum, onlar da gitmeye başladı.Hem eğlenceli yapısı var.Konuşurken de aynı zamanda iyi vakit geçiriyoruz.Temel sorunları tutup onları birkaç seans da çözebildik.Kibar ve nazik birisi.Seanslardan memnun kaldım ve devam ediyoruz.

d….(danışan)

Yasemin Hanım çok iyi bir psikolog, çok iyi aile danışanıdır, hatta çocuk danışanıdır. Bana çok faydası oldu.Ben hukukçuyum.Psikolog ararken de mesleğini iyi yapan ve zeki birisi olmasını istedim Yasemin Hanım da öyle, mesleğini çok iyi yapıyor aynı zamanda çok zeki birisi.Kendisine arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.Çok zeki birisi,işine hakim ve giden danışanlarına faydalı olan bir psikolog.Herkese tavsiye ederim.Bana çok iyi geldi,kendimi çok iyi hissettiğim için de sürecimizi sonlandırdık.

i̇….(danışan)

Yasemin Hanım’a yaklaşık 1 sene kadar gittim, kendisinden çok memnun kaldım. Ben ona Yasemin Hanım değil de Yasemin abla diyorum. Bir abla gibi şefkatiyle sevgisiyle bana çok iyi geldiğini düşünüyorum. Hala da kendisine gitmek istiyorum ama vakit bulamıyorum, yani bağlarımızı koparmadık. Tekrar bir gün gitmek istiyorum, kendisinden çok memnunum. Hatta sadece ben değil kardeşim ve annem de gelmişti benimle birlikte seansa. Onlar da ara ara seanslara girmişlerdi, onlar da hala kendisinden sevgiyle bahsediyorlar. Sürekli söyledikleri kulağımızda, unutmadık, ara ara aklımıza geliyor. Yasemin Hanım’a gitmeden önce hayata çok karamsar, çok kötü hani hep olumsuz tarafından bakan bir insanmışım ama Yasemin Hanım’la tanıştıktan sonra daha olumlu oldum ve kendimi de düzelttim. Suçu sadece karşı tarafta görmüyorsun da kendi yaptığın hataları da görüyorsun. Bir süre sonra sen kendini düzelttiğin zaman zaten karşı taraf da senin çabanı ve düzeldiğini görüyor. o da bir şeyleri düzeltmeye çalışıyor. Sen düzeldiğin zaman karşı taraf otomatikman düzeliyor. Benim için öyle olmuştu. O dönemde İzmir’de psikolog arayışındaydım. İnternette çok fazla psikolog buldum, araştırdım. Yasemin ablayı da internette birkaç yorumuyla gördüm. Elimde bir bilgi olmadan gittim. İlk araştırmaların sonucunda Yasemin Hanım’a karar vermiştim, daha sonra 1 sene kadar gidemedim, vaktim olmadı.1 sene sonra aynı araştırmaya girdim, yine Yasemin Hanım’ı tercih ettim. Yasemin Hanım ile seanslarda görüşüyoruz sürekli kendinizi düzeltme adına ya da görüşmeler arasında yapmam gereken şeyler hakkında önerilerde bulunuyor. Bu önerilere tabi her zaman uymuyorsun. Hatta ilk zamanlarda hiç birine uymuyorsun. Konuştuklarımız aslında seansta kalıyor. Diğer seansa giderken tedirgin, çekinerek gidiyorsun. Yeter artık hiçbir şey yapmadan geliyorsun diye bu tavırdan korkarak gidiyordum ilk başlarda ama hiçbir zaman Yasemin Hanım bu şekilde davranmadı. Her seferinde çok anlayışlıydı.Bana göre çok uzun sürede yol kat ettim ve sabırla beni dinledi.Aynı şeyleri sabırla dinledi ve hiç bir seansta da ”yeter artık aynı şeyleri söylüyorsun” diye bir yaklaşımı hissetmedim.O yüzden her seferinde beni sevgiyle kucakladı.Hiçbir zaman suçlayıcı değil,ne seni ne de karşı tarafı suçlamaz.Olay kimle ilgili olursa olsun ne karşı tarafı suçlar ne de seni suçlar, hep bir orta yolu bulmaya çalışır.Tanımadan kimseyi zan altında bırakmaz, benim anlattıklarımdan yola çıkarak kimseyi suçlamaz ,kimseye hakaret tarzında kelimeler kullanmaz.Kesinlikle orta yolu bulur, empatiyi öğretir.Kendisini çok seviyorum.Çok memnunum.İşinde çok başarılı olduğunu da düşünüyorum.Herkese de tavsiye ederim.Yakınımda bulunan bu tarz problemler yaşayan arkadaşlarıma da tek isim Yasemin Hanım’ı tavsiye ediyorum.

Dilerseniz Biz Sizi Arayalım

There is no form selected or the form was deleted.